Posted by admin On May - 28 - 2018 Comments Off on Zdobycze ginekologii estetycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe bolączki Polek
Zdobycze ginekologii estetycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe bolączki Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany zmianami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd miejsc płciowych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie szereg opcji, jakie w szybki sposób rozwiążą Twoje problemy i wydatnie polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być używany również w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie bezbolesna i niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe działanie naszego narządu.
Rezultatem jest odzyskanie jakości życia jak również psychologicznej stabilności, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Odwiedź:

Ginekolog Wroclaw

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chcesz polepszyć wygląd okolic płciowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.